ВИТАМ ХЕЛСКЕР ЮКРЕЙН


Природа захищає

ФЛЮКЕЙР класичний

klassik.pngТоргівельна назва продукту: ФЛЮКЕЙР

Форма випуску: саше-пакети,5 г.№ 5,№30.

Реєстрація № 05.03.02-03/79615. 

 

Склад:

Активні речовини стандартний (мг)
солодка гола
(
GlycyrrhizaglabraExt.)
212,75
адатода судинна (Adhatodavasica) 106,35
іссоп лікарський
(Hyssopusofficinalis)
106,35
чай китайський
(Thea Sinensis)
53,15
м’яти перцевої екстракт (MenthapiperitaExt) 14,30
олія фенхеля звичайного (Foeniculumvulgareoil) 11,90
олія евкаліпта шароподібного
(
EucalyptusglobulusOil)
3,85
Допоміжні речовини  
рафінований цукор 4,68 г
крохмаль 106,35 мг
бензоат натрію 1 мг

 

Фітофармакологічні властивості.ФЛЮКЕЙР розчинний рослинний чай, що складається з ретельно підібраної суміші екстрактів лікарських рослин.

Солодка гола (GlycyrrhizaglabraExt.) – має протизапальну, знеболюючу, спазмолітичну, тонізуючу, відхаркуючу та легку послаблюючу дію.

Іссоп лікарський (Hyssopusofficinalis) – має антисептичні і спазмолітичні властивості, застосовується як відхаркувальний засіб при хронічному бронхіті, а також при бронхіальній астмі і катарі верхніх дихальних шляхів.

Адатода судинна (Adhatodavasica) – має притизапальні, знеболюючі, відхаркувальні, діуретичні та антисептичні властивості, пригнічує ріст стафілококу, стрептококу, дифтерійної та туберкульозної палички.

Чай китайський (TheaSinensis) – сильний антиоксидантний засіб, протибактеріальний, середньо знеболюючий та в’яжучий засіб.

М’яти перцевої екстракт (MenthapiperitaExt) – має м’яку спазмолітичну, заспокійливу дію.

Олія фенхеля звичайного (Foeniculumvulgareoil) – має відхаркувальну, протизапальну та стимулюючу дію.

Олія евкаліпта шароподібного (EucalyptusglobulusOil) – протизапальний та проти набряковий засіб. Проявляє антибактеріальну дію на патогенні бактерії дихальних шляхів.

 

Рекомендовано: вживати в якості загальнозміцнюючого засобу, що сприятливо впливає на стан респіраторної системи. Може використовуватися в якості добавки для раціону харчування при сезонних застудних захворюваннях дихальних шляхів, сприяє послабленню сухого та мокрого кашлю. Має імуностимулюючі властивості.

 

Приймати: Дорослим та дітям старше 8 років по 1 саше 3 рази на добу, попередньо розчинивши вміст пакету у склянці гарячої води чи молока. Пити повільно. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

 

Протипоказання: Не рекомендовано приймати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту, вагітність, жінки в період лактації, діти до 8 років.

 

Умови зберігання : Зберігати в недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці виробника в сухому місці за температури не вище 30°С.

 

Без ГМО. Дієтична добавка.

Не є лікарським засобом.

 

Термін придатності: 3 роки.


 

Виробник: КаршиІндастріз (Пвт.) Лтд. Хаттар, Пакістан.Тел. +92042111200-300, www.qarshi.com

Імпортер: ТОВ «ВИТАМ ХЕЛСКЕР ЮКРЕЙН » Адреса: 04086,м. Київ, вул. Олени Теліги, буд. 41.

т. 063-381-06-74.